VYC30W-Q48-S15-H CUI
  • Part Number: VYC30W-Q48-S15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 2A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYC30W-Q48-S15-H CUI
    VYC30W-Q48-S15-H CUI
    VYC30W-Q48-S15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYC30W-Q48-S15-H is described as DC/DC CONVERTER 15V 2A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL