VYC30W-Q48-T315-H CUI
  • Part Number: VYC30W-Q48-T315-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 3.3, +/-15V 30W TH
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VYC30W-Q48-T315-H CUI
    VYC30W-Q48-T315-H CUI
    VYC30W-Q48-T315-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYC30W-Q48-T315-H is described as DC/DC CONVERT 3.3, +/-15V 30W TH. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM