MF72-002.5D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-002.5D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 2.5 OHM 20% 5A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-002.5D11 Cantherm
    MF72-002.5D11 Cantherm
    MF72-002.5D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-002.5D11 is described as ICL 2.5 OHM 20% 5A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.