MF72-002.5D13 Cantherm
  • Part Number: MF72-002.5D13
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 2.5 OHM 20% 6A 15.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-002.5D13 Cantherm
    MF72-002.5D13 Cantherm
    MF72-002.5D13 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-002.5D13 is described as ICL 2.5 OHM 20% 6A 15.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cantherm
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB