MF72-015D13 Cantherm
  • Part Number: MF72-015D13
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 15 OHM 20% 3A 15.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-015D13 Cantherm
    MF72-015D13 Cantherm
    MF72-015D13 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-015D13 is described as ICL 15 OHM 20% 3A 15.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V