MF72-080D9-STRAIGHT Cantherm
  • Part Number: MF72-080D9-STRAIGHT
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 80 OHM 20%
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-080D9-STRAIGHT Cantherm
    MF72-080D9-STRAIGHT Cantherm
    MF72-080D9-STRAIGHT is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-080D9-STRAIGHT is described as ICL 80 OHM 20%. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A