CFE4-A7BP-156.25 Cardinal Comp
  • More about CFE4-A7BP-156.25 Cardinal Comp
    CFE4-A7BP-156.25 Cardinal Comp
    CFE4-A7BP-156.25 is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CFE4-A7BP-156.25 is described as OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED