CPPC1-A7BR-12.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC1-A7BR-12.0TS Cardinal Comp
    CPPC1-A7BR-12.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC1-A7BR-12.0TS is described as OSC XO 12.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cardinal Comp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"