CPPFXC7L-A7BD-38.88TS Cardinal Comp
  • More about CPPFXC7L-A7BD-38.88TS Cardinal Comp
    CPPFXC7L-A7BD-38.88TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPFXC7L-A7BD-38.88TS is described as OSC XO 38.88MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE