CPPLC1-BP-155.52PD Cardinal Comp
  • More about CPPLC1-BP-155.52PD Cardinal Comp
    CPPLC1-BP-155.52PD is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPLC1-BP-155.52PD is described as OSC XO 155.52MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cardinal Comp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH