CZRF52C13 Comchip Tech
  • More about CZRF52C13 Comchip Tech
    CZRF52C13 Comchip Tech
    CZRF52C13 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRF52C13 is described as DIODE ZENER 13V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V