CZRF52C4V7 Comchip Tech
  • More about CZRF52C4V7 Comchip Tech
    CZRF52C4V7 Comchip Tech
    CZRF52C4V7 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRF52C4V7 is described as DIODE ZENER 4.7V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"