CZRU52C24-HF Comchip Tech
  • More about CZRU52C24-HF Comchip Tech
    CZRU52C24-HF Comchip Tech
    CZRU52C24-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C24-HF is described as DIODE ZENER 24V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A