CZRU52C2V4-HF Comchip Tech
  • More about CZRU52C2V4-HF Comchip Tech
    CZRU52C2V4-HF Comchip Tech
    CZRU52C2V4-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C2V4-HF is described as DIODE ZENER 2.4V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM