CZRU52C30-HF Comchip Tech
  • More about CZRU52C30-HF Comchip Tech
    CZRU52C30-HF Comchip Tech
    CZRU52C30-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C30-HF is described as DIODE ZENER 30V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM