CZRU52C4V7-HF Comchip Tech
  • More about CZRU52C4V7-HF Comchip Tech
    CZRU52C4V7-HF Comchip Tech
    CZRU52C4V7-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C4V7-HF is described as DIODE ZENER 4.7V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X