E22NSP42R Cutler Hammer
  • Part Number: E22NSP42R
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about E22NSP42R Cutler Hammer
    E22NSP42R Cutler Hammer
    E22NSP42R is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. E22NSP42R is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM