E22NSP42S Cutler Hammer
  • Part Number: E22NSP42S
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about E22NSP42S Cutler Hammer
    E22NSP42S Cutler Hammer
    E22NSP42S is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. E22NSP42S is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ