E22NSP49R Cutler Hammer
  • Part Number: E22NSP49R
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, Auto/Off/Hand, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about E22NSP49R Cutler Hammer
    E22NSP49R Cutler Hammer
    E22NSP49R is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. E22NSP49R is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, Auto/Off/Hand, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK