16H07-660 EATON
  • Part Number: 16H07-660
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FUSE 16AMP 660V AC / 250V AC
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH