B57153S0160M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57153S0160M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57153S0160M000 EPCOS | TDK
    B57153S0160M000 EPCOS | TDK
    B57153S0160M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57153S0160M000 is described as ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK