G125-MC15005L4-0150M Harwin
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-MC15005L4-0150M Harwin
    G125-MC15005L4-0150M Harwin
    G125-MC15005L4-0150M is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC15005L4-0150M is described as 1.25MM M/M 50POS 26AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.