G125-MC41205L4-0150L Harwin
  • More about G125-MC41205L4-0150L Harwin
    G125-MC41205L4-0150L Harwin
    G125-MC41205L4-0150L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC41205L4-0150L is described as 1.25MM M/L 12POS 32AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK