DF1E-10EP-2.5C Hirose
  • Available: 2,373
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1E-10EP-2.5C Hirose
    DF1E-10EP-2.5C Hirose
    DF1E-10EP-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1E-10EP-2.5C is described as CONN PLUG HOUSING 10POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE