DF1E-3EP-2.5C Hirose
  • Available: 2,573
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1E-3EP-2.5C Hirose
    DF1E-3EP-2.5C Hirose
    DF1E-3EP-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1E-3EP-2.5C is described as CONN PLUG HOUSING 3POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"