DF22R-5S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 1,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22R-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22R-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22R-5S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22R-5S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 5POS 7.92MM BLACK. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB