SZR-LY2-1-AC24V Honeywell Sensing
  • More about SZR-LY2-1-AC24V Honeywell Sensing
    SZR-LY2-1-AC24V is manufactured by Honeywell Sensing and is categorized in the Power Relays category. SZR-LY2-1-AC24V is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE