KPT06F12-3P ITT Cannon
  • Available: 2,261
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06F12-3P ITT Cannon
    KPT06F12-3P ITT Cannon
    KPT06F12-3P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F12-3P is described as CONN PLUG 3POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM