BGM7MHLL4L12E6327XTSA1 Infineon
  • Part Number: BGM7MHLL4L12E6327XTSA1
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: IC AMP MMIC 12ATSLP
  • Category: RF Amplifiers
  • Status:
  • More about BGM7MHLL4L12E6327XTSA1 Infineon
    ---> Other parts by Infineon
    ---> RF Amplifiers from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Amplifiers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED