DR-12-2PC-F0 JAE
  • More about DR-12-2PC-F0 JAE
    DR-12-2PC-F0 JAE
    DR-12-2PC-F0 is manufactured by JAE and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DR-12-2PC-F0 is described as CONN PLUG 12POS HOUSING 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE