JF04R0R051020AA JAE
  • Part Number: JF04R0R051020AA
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CABLE ASSY HI SPEED 51POS 20CM
  • Category: FFC Flat Flex Cables
  • Status:
  • More about JF04R0R051020AA JAE
    JF04R0R051020AA JAE
    JF04R0R051020AA is manufactured by JAE and is categorized in the FFC Flat Flex Cables category. JF04R0R051020AA is described as CABLE ASSY HI SPEED 51POS 20CM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> FFC Flat Flex Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  FFC Flat Flex Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"