C0402C111M5JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C111M5JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 110PF 50V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH