C0402C331K8JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C331K8JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 330PF 10V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM