C0603C104K5RAC7013 KEMET
  • Part Number: C0603C104K5RAC7013
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V