C0603C104M5REC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C104M5REC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE