C0603X162J5JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603X162J5JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1600PF 50V U2J 0603
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"