C0603X302J5JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603X302J5JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 3000PF 50V U2J 0603
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"