C430C123K2G5TA7200 KEMET
  • Part Number: C430C123K2G5TA7200
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.012UF 200V C0G AXIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM