C901U100DUNDAAWL20 KEMET
  • Part Number: C901U100DUNDAAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U100DUNDAAWL20 KEMET
    C901U100DUNDAAWL20 KEMET
    C901U100DUNDAAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U100DUNDAAWL20 is described as CAP CER 10PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM