C901U101KYYDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C901U101KYYDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U101KYYDAAWL35 KEMET
    C901U101KYYDAAWL35 KEMET
    C901U101KYYDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U101KYYDAAWL35 is described as CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH