C901U101KYYDCAWL45 KEMET
  • Part Number: C901U101KYYDCAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U101KYYDCAWL45 KEMET
    C901U101KYYDCAWL45 KEMET
    C901U101KYYDCAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U101KYYDCAWL45 is described as CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"