C901U102MVVDCAWL20 KEMET
  • Part Number: C901U102MVVDCAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U102MVVDCAWL20 KEMET
    C901U102MVVDCAWL20 KEMET
    C901U102MVVDCAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U102MVVDCAWL20 is described as CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE