C901U102MYVDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C901U102MYVDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U102MYVDAAWL35 KEMET
    C901U102MYVDAAWL35 KEMET
    C901U102MYVDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U102MYVDAAWL35 is described as CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"