C901U120JUNDAA7317 KEMET
  • Part Number: C901U120JUNDAA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U120JUNDAA7317 KEMET
    C901U120JUNDAA7317 KEMET
    C901U120JUNDAA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U120JUNDAA7317 is described as CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"