C901U120JUNDAAWL45 KEMET
  • Part Number: C901U120JUNDAAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U120JUNDAAWL45 KEMET
    C901U120JUNDAAWL45 KEMET
    C901U120JUNDAAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U120JUNDAAWL45 is described as CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM