C901U120JYNDCA7317 KEMET
  • Part Number: C901U120JYNDCA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C901U120JYNDCA7317 KEMET
    C901U120JYNDCA7317 KEMET
    C901U120JYNDCA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C901U120JYNDCA7317 is described as CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"