C901U270JUSDAAWL40 KEMET
  • Part Number: C901U270JUSDAAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 400VAC SL RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH