C907U150JZSDCAWL20 KEMET
  • Part Number: C907U150JZSDCAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 15PF 440VAC SL RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"