C907U220JZSDBAWL20 KEMET
  • Part Number: C907U220JZSDBAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 22PF 440VAC SL RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM