C911U102MUWDCAWL20 KEMET
  • Part Number: C911U102MUWDCAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U102MUWDCAWL20 KEMET
    C911U102MUWDCAWL20 KEMET
    C911U102MUWDCAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U102MUWDCAWL20 is described as CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE